Shtepi me qera - Jepet me qera apartamenti 2+1 86m2 Mine Peza


Pagesa 30,000 Leke
Ambjenti 2+1     Gjendja E Mobiluar
Siperfaqa 86.00
Kati 1
Qyteti - Zona Tirane - Rruga e Durresit/Zogu i zi
Adresa mine peza - Harta
INFO Data: 07/09/2021 09:02 Post ID: 43606 Lexime 1628

Jepet me qera apartamenti 2+1 86m2 Mine Peza afer Hotel Kruja Me siperfaqe 86m2


Kati i 1


Organizohet:


•Salloni dhe guzhina jane te ndara sebashku

•2 dhoma gjumi

•1 tualet

•KorridorOfrohet:


• e mobiluar

• ne kushte te mira 

• zone e qete dhe lehtesisht e aksesueshme 

• me pllaka 


HipotekeCmimi : 30000 1qera/1garanci  


ID KD 213Agent ID: 10076

photo

Njoftimi ID: 43606

Shtepi me qera

450 Euro

Shtepi me qera - Tirane

2+1+2 Wc+3 Bllk (ekonomiku) - Hera E Pare Me Qera (ndertes E 2020) Me Parkim & Tarrace Te

400 Euro

Shtepi me qera - Tirane

Apartament 2+1+2wc + ** Me Parkim Personal Tek Ekomomiku (rr. Elbasanit) - Parket

Me te preferuarat