Shtepi me qera - OKAZION. ME QERA APARTAMENT 2+1 NE PALLAT TE RI, RRUGA E KAVAJES - PERBALL KOMPL DELIORGJI - QENDRA GLOBE


Pagesa 400 Euro
Ambjenti 2+1     Gjendja E Mobiluar
Siperfaqa 107.00
Kati 8
Qyteti - Zona Tirane - 21 Dhjetori/Rruga e Kavajes
Adresa Rruga e Kavajes - Harta
INFO Data: 02/12/2021 11:18 Post ID: 43849 Lexime 3264

ME QERA APARTAMENT I RI 2+1 PRANE ME QENDREN GLOBE - PERBALL PALLATEVE TE DELIORGJIT

Përshkrim

RRUGA E KAVAJES

Me qera 2+1 APARTAMENT, 107m2, kati 8, 1 banjo, ashensor, ngrohje/ftohje, 2 dhoma gjumi, 2 ballkone ,i mobiluar, gjendja: e re, Pamje e lire nga JUGU

BANESA ESHTE E PERSHTATSHME PER NJE CIFT, 2 VAJZA, VELLA E MOTER OSE EDHE PER SHTETAS TE HUAJ

( NUK JEPET ME QERA PER FAMILJE ME FEMIJE OSE PER 3 VAJZA OSE 2 - 3 DJEM )

Cmimi 400€/muaj ( I PANEGOCJUSHEM )

Per me shume informacion kontaktoni
WhatsApp | Telefon📞 |
e-mail | Tirane

Njoftimi ID: 43849

Shtepi me qera

800 Euro

Shtepi me qera - Tirane

I Pabanuar Me Pare - 2+1+2wc (kop. Zoologjik - Liqeni) Cdo Gje E Re (100% E Paperdorur) ||

600 Euro

Shtepi me qera - Tirane

Apt I Ri, 2+1+depo (106m2) Te Liqeni I Thate < I Rinovuar Dhe Dizenjuar Me Arkitekt || Pll

Me te preferuarat