Shtepi me qera - Jepet apartament me qera 1+1 tek Rruga 5 Maji


Pagesa 25,000 Leke
Ambjenti 1+1 ose Garsoniere     Gjendja Pa Mobiluar
Siperfaqa 53.00
Kati 2
Qyteti - Zona Tirane - Stacioni trenit/Rruga e Dibres/Medreseja
Adresa 5 maj - Harta
INFO Data: 07/09/2021 09:44 Post ID: 43860 Lexime 3397

Jepet apartament me qera 1+1 tek Rruga 5 Maji prane Concord.


Me siperfaqe 53m², kati 2 i nje pallati te ri.


Organizohet:   


• Salloni + kuzhina 

• 1 dhome gjumi

• 1 tualet

• 1 korridorOfrohet:


• Pjeserisht i mobiluar

• Me Parket

• Zone e mire dhe e qete

• Ne gjendje te mire dhe i paperdorur me pare

• Ashensor

• Ndricim i mireCmimi 25.000 L ne muaj+ 1 garanci 


ID EA 184


Agent ID: 10076

photo

Njoftimi ID: 43860

Shtepi me qera

450 Euro

Shtepi me qera - Tirane

2+1+2 Wc+3 Bllk (ekonomiku) - Hera E Pare Me Qera (ndertes E 2020) Me Parkim & Tarrace Te

400 Euro

Shtepi me qera - Tirane

Apartament 2+1+2wc + ** Me Parkim Personal Tek Ekomomiku (rr. Elbasanit) - Parket

Me te preferuarat