Shtepi me qera - goce per ndarje qeraje


Pagesa 14,000 Leke
Ambjenti 1+0     Gjendja E Mobiluar
Siperfaqa 40.00
Kati 3
Qyteti - Zona Tirane - Qyteti Studenti/Vilat Gjermane
Adresa rruga jorgji tupi - Harta
INFO Data: 07/09/2021 12:45 Post ID: 43868 Lexime 703

jam nje vajze dhe kerkoj nje vajze tjeter per ndarje qeraje. Shtepia eshte garzoniere me kushte te mira, 2krevata tek,pjesa e gatimit,dhe tualeti. Kerkoj nje vajze korrekte dhe serioze ne dhenien e qeras. Shtepia ndodhet ne pallat prane qytet studentit,kontakt ne wp ose ne nr e telAgent ID: 10473

photo

Njoftimi ID: 43868

Shtepi me qera

450 Euro

Shtepi me qera - Tirane

2+1+2 Wc+3 Bllk (ekonomiku) - Hera E Pare Me Qera (ndertes E 2020) Me Parkim & Tarrace Te

400 Euro

Shtepi me qera - Tirane

Apartament 2+1+2wc + ** Me Parkim Personal Tek Ekomomiku (rr. Elbasanit) - Parket

Me te preferuarat