Shtepi me qera - Shtepi Private Me Qera 1+1


Pagesa 17,000 Leke
Ambjenti 1+1 ose Garsoniere     Gjendja E Mobiluar
Siperfaqa 60.00
Kati 1
Qyteti - Zona Tirane - Ali Demi/Tregu Elektrik
Adresa Rruga Ali Demi, Agush Gjergjevica afer Kryegjyshates Boterore - Harta
INFO Data: 07/09/2021 10:30 Post ID: 43967 Lexime 7011

Ofrohet shtepi me qera 1+1 ne rrugen Ali Demi.

-Shtepia ofrohet me kushte te mira

-E mobiluar dhe  e mirembajtur 

-Ofrohet vetem per familjare 

📍 Adresa: Rruga Ali Demi, Agush Gjergjevica afer Kryegjyshates Boterore 

📲Per me shume detaje dhe informacione kontaktoni ne numrin tone te telefonit. Agent ID: 10088

photo

Njoftimi ID: 43967

Shtepi me qera

450 Euro

Shtepi me qera - Tirane

2+1+2 Wc+3 Bllk (ekonomiku) - Hera E Pare Me Qera (ndertes E 2020) Me Parkim & Tarrace Te

400 Euro

Shtepi me qera - Tirane

Apartament 2+1+2wc + ** Me Parkim Personal Tek Ekomomiku (rr. Elbasanit) - Parket

Me te preferuarat