Shtepi me qera - Jepet shtepi me qera 2 + 1 tek sheshi willson e kompletuar me mobilje. Qeraja 300 euro.


Pagesa 300 Euro
Ambjenti 2+1     Gjendja E Mobiluar
Siperfaqa 84.00
Kati 2
Qyteti - Zona Tirane - Blloku/Garda/Liqeni Artificial/Stadiumi Dinamo
Adresa Rruga Sulejman Delvina, Pallatet Moskat,Shkalla 7 - Harta
INFO Data: 12/09/2021 21:55 Post ID: 44321 Lexime 992

Apartamenti 2 + 1, aktualisht eshte pershtatur 1 dhome ndjenjje, 1 gatimi dhe 1 gjumi, tualeti dhe ballkon.. Shtepia ndodhet ne Sheshin Wilnon, ( 1 min distance). Ap. eshte e pajisur me te gjitha mobilimet e nevojshme per te jetuar (Lavatrice, frigorifer, TV. sobe, dhome gjumi, divane etj). Ndodhet ne katin e dyte dhe eshte ndertim italian.

Klientet jane te lire ti ripershtasin ambjentet e shtepise sipas nevojave te tyre.

Agent ID: 10557

photo

Njoftimi ID: 44321

Shtepi me qera

450 Euro

Shtepi me qera - Tirane

2+1+2 Wc+3 Bllk (ekonomiku) - Hera E Pare Me Qera (ndertes E 2020) Me Parkim & Tarrace Te

400 Euro

Shtepi me qera - Tirane

Apartament 2+1+2wc + ** Me Parkim Personal Tek Ekomomiku (rr. Elbasanit) - Parket

Me te preferuarat