Shtepi me qera - Shtepi me qera 3+1 ne Tirane me garazh dhe oborr


Pagesa 800 Euro
Ambjenti 3+1     Gjendja E Mobiluar
Siperfaqa 150.00
Kati 2
Qyteti - Zona Tirane - Rruga e Elbasanit/Ambasada USA
Adresa Rruga e Elbasanit, Tirane - Harta
INFO Data: 07/10/2021 14:09 Post ID: 44461 Lexime 1426

Jepet me qera kati II i nje vile 150m2  ne rrugen e Elbasanit ne Tirane.

Shtepia  ndodhet ne nje zone shume te mire dhe te qete 50m mbi  shkollen e  baletit ne Tirane 

Ofrohet e mobiluar me nje dizajne bashkekohor ,modern dhe komod

Shtepia ka shume hapsire dhe eshte e pajisur sistem ngrohje dhe ftohje

Ka oborr dhe parkimin  e saj per makina.

📂 Dokumentacion i rregullte 

📐 Siperfaqja totale- 150m2

 💶  Cmimi- 800Euro i negociushem 

📍  Adresa: Rruga e Elbasanit, Tirane 

📲 Per me shume detaje dhe informacione kontaktoni ne numrin tone te telefonit, vetem ne whatsapp

Ju ftojme per nje vizite ne prone .


Agent ID: 10088

photo

Njoftimi ID: 44461

Shtepi me qera

450 Euro

Shtepi me qera - Tirane

Lokacion Premium: 2+1+bllk (liqeni- Gambero) ++ Me Parkim Personal** >>ashensor || Arredim

750 Euro

Shtepi me qera - Tirane

Super Ap 2+1 Te Kodra E Diellit ( Rezidenca 1 )

Me te preferuarat