Shtepi me qera - Qera, Vile, Sauk, Tirane 2,500 Euro /Muaj ID: PRI22996


Pagesa 2,500 Euro
Ambjenti 5     Gjendja Bosh
Siperfaqa 550.00
Kati 1
Qyteti - Zona Tirane - Sauk
Adresa Sauk i Vjeter - Harta
INFO Data: 20/05/2022 09:25 Post ID: 46286 Lexime 6722

Vila me qera për banim, ndodhet e pozicionuar në Sauk, buzë rrugës kryesore.

Informacion mbi vilën:
• Ndërtim 4 katësh
• Sipërfaqe totale 550 m2.
• Parkim nëntokë 240 m2
• Kati 0 - 70 m2
• Kati I - 70 m2
• Kati II - 90 m2
• Veranda në tarracë - 80 m2 (shtruar me pllaka)

Organizimi i brendshëm:
• 6 Dhoma
• 4 Tualete
• 2 Ballkone

Prona është e investuar , dhe ka lokacion shumë të favorshëm.
Vila ka edhe oborr, edhe verandë në katin përdhe të rregullt dhe të sistemuar.

Për ta vizituar na konataktoni!Njoftimi ID: 46286

Shtepi me qera

500 Euro

Shtepi me qera - Tirane

Apt 1+1++ **garazhd Ne Cmim - 21 Dhejtor (mondiali) Pllt I Ri Me Ashensor || Mobilim Me Po

700 Euro

Shtepi me qera - Tirane

Hera E Pare Me Qera: Super Apt 2+1+kzh. Me Vete+2wc**ne 21 Dhjetor (joena) | (verande & Ga

Me te preferuarat