Shtepi me qera - Shtepi 1+1 me qera ne Tirane, Rr.Ali Demi


Pagesa 17,000 Leke
Ambjenti 1+1 ose Garsoniere     Gjendja E Mobiluar
Siperfaqa 60.00
Kati 1
Qyteti - Zona Tirane - Ali Demi/Tregu Elektrik
Adresa Rruga Ali Demi Tirane,Shqiperia - Harta
INFO Data: 06/10/2021 09:10 Post ID: 46606 Lexime 8588

🏡Jepet Shtepi me qera ne Tirane

Shtepia ndodhet ne nje zone shume te mire ne Rr.Ali Demi, Tirane  

Jepet me qera  e mobiluar, e mirembajtur dhe me kushte shume te mira 

💶Cmimi i arsyeshem- 17000Leke te reja

📍Adresa: Rruga Ali Demi, Agush Gjergjevica afer Kryegjyshates Boterore 

📲Per me shume detaje dhe informacione kontaktoni ne numrin tone te telefonit. 

Agent ID: 10088

photo

Njoftimi ID: 46606

Shtepi me qera

450 Euro

Shtepi me qera - Tirane

Lokacion Premium: 2+1+bllk (liqeni- Gambero) ++ Me Parkim Personal** >>ashensor || Arredim

750 Euro

Shtepi me qera - Tirane

Super Ap 2+1 Te Kodra E Diellit ( Rezidenca 1 )

Me te preferuarat