Shtepi me qera - JEPET ME QERA 2+1 APARTAMENTI


Pagesa 360 Euro
Ambjenti 2+1     Gjendja E Mobiluar
Siperfaqa 116.00
Kati 5
Qyteti - Zona Tirane - Zone Periferike
Adresa Perballe Casa Italia - Harta
INFO Data: 07/10/2021 20:44 Post ID: 46725 Lexime 623

JEPET ME QERA 2+1 APARTAMENTI 91M2 PERBALLE CASA ITALIA

Cmimi 360€/MUAJI .

KATI 5 ME ASHENSOR.LINDJE- PERENDIM .E SUPER KOMPLETUAR ME MOBILJE TE REJA VETEM PAK MUAJ E BANUAR (4-5 muaj)

.APARTAMENTI SURVEJOHET ME KAMERA SIGURIE DHE PARKIM 24 ORE PA PAGESE.

PREFEROHEN FAMILJARE INTELEKTUALE TE HUAJ .

PARAPAGESE 1MUAJ PLUS 1.5 MUAJ (GARANCI ).


Agent ID: 6231

photo

Njoftimi ID: 46725

Shtepi me qera

450 Euro

Shtepi me qera - Tirane

Lokacion Premium: 2+1+bllk (liqeni- Gambero) ++ Me Parkim Personal** >>ashensor || Arredim

750 Euro

Shtepi me qera - Tirane

Super Ap 2+1 Te Kodra E Diellit ( Rezidenca 1 )

Me te preferuarat