Shtepi me qera - Qera,Ambient,Myslym Shyr


Pagesa 370 Euro
Ambjenti 2+1     Gjendja E Mobiluar
Siperfaqa 90.00
Kati 2
Qyteti - Zona Tirane - Sheshi Shkenderbej/Myslym Shyri
Adresa myslym shyr - Harta
INFO Data: 19/10/2021 17:21 Post ID: 46965 Lexime 544

Apartamenti është i pozicionuar te Rruga Myslym Shyri
Informacion mbi apartamentin:
• Kati i 2 i nje vile
• Sipërfaqja totale e apartamentit 90 m2.
Apartamenti disponon:
• Ambjent ndenje + gatimi
• 2 Dhoma Gjumi
• Tualet

Cilësime të tjera:
•I mobiluar
• Ndriçim natyral në çdo ambient
• Apartamenti ndodhet në një zonë mjaft të aksesueshme dhe të preferuar për banim .
•Ambienti eshte i pershtatshem edhe per zyra.

Për ta vizituar na kontaktoni!Njoftimi ID: 46965

Shtepi me qera

800 Euro

Shtepi me qera - Tirane

I Pabanuar Me Pare - 2+1+2wc (kop. Zoologjik - Liqeni) Cdo Gje E Re (100% E Paperdorur) ||

600 Euro

Shtepi me qera - Tirane

Apt I Ri, 2+1+depo (106m2) Te Liqeni I Thate < I Rinovuar Dhe Dizenjuar Me Arkitekt || Pll

Me te preferuarat