Shtepi me qera - Jepet me qera gazonjere te Rruga e Elbasanit


Pagesa 28,000 Leke
Ambjenti 1+0     Gjendja E Mobiluar
Siperfaqa 40.00
Kati 2
Qyteti - Zona Tirane - Rruga e Elbasanit/Ambasada USA
Adresa Rruga 3 Vellezerit Kondi, Tirana, Albania - Harta
INFO Data: 17/10/2021 18:41 Post ID: 47555 Lexime 3307

Jepet me qera gazonjere te Rruga e Elbasanit 

Apartamenti eshte 40 m2  dhe eshte maksimalisht per  3 persona 

1Muaj e gjysem garanci 

Adresa: 3 Vellezerit Kondi 2 min larg ekonomikut ne kembe 

Cmimi:28000 leke te reja Agent ID: 6231

photo

Njoftimi ID: 47555

Shtepi me qera

800 Euro

Shtepi me qera - Tirane

I Pabanuar Me Pare - 2+1+2wc (kop. Zoologjik - Liqeni) Cdo Gje E Re (100% E Paperdorur) ||

600 Euro

Shtepi me qera - Tirane

Apt I Ri, 2+1+depo (106m2) Te Liqeni I Thate < I Rinovuar Dhe Dizenjuar Me Arkitekt || Pll

Me te preferuarat