Shtepi me qera - Jepet me qira kati i 2-te i nje Vile ne rrugen Mihal Grameno 350 Euro!


Pagesa 350 Euro
Ambjenti 2+1     Gjendja E Mobiluar
Siperfaqa 140.00
Kati 2
Qyteti - Zona Tirane - Ali Demi/Tregu Elektrik
Adresa Rruga Mihal Grameno - Shkolla e Baletit - Tregu Elektrik, - Harta
INFO Data: 17/10/2021 18:02 Post ID: 47572 Lexime 737

Jepet me qira kati i 2-te i nje Vile prane pallateve Grand.
Vila ka nje siperfaqe prej 140m2, eshte i organizuar ne 3 dhoma gjumi , 1 dhome ndenje , kuzhine,1 ballkone dhe 2 tualete Vila disponon edhe 1 post parkimi te perfshire ne cmim .Zona ku ndodhet vila te ofron shume facilitete si kopshte ,shkolla, markete , gjithashtu eshte lehtesisht e aksesueshme me rrugen kryesore.Agent ID: 10108

photo

Njoftimi ID: 47572

Shtepi me qera

800 Euro

Shtepi me qera - Tirane

I Pabanuar Me Pare - 2+1+2wc (kop. Zoologjik - Liqeni) Cdo Gje E Re (100% E Paperdorur) ||

600 Euro

Shtepi me qera - Tirane

Apt I Ri, 2+1+depo (106m2) Te Liqeni I Thate < I Rinovuar Dhe Dizenjuar Me Arkitekt || Pll

Me te preferuarat