Shtepi me qera - Jepet me qera apartament 1+1 ,Rruga" Gjon Mili ",Bulevardi i Ri !


Pagesa 280 Euro
Ambjenti 1+1 ose Garsoniere     Gjendja E Mobiluar
Siperfaqa 44.00
Kati 1
Qyteti - Zona Tirane - Stacioni trenit/Rruga e Dibres/Medreseja
Adresa Rruga Gjon Mili, Tirana, Albania - Harta
INFO Data: 18/10/2021 10:45 Post ID: 47601 Lexime 890

Jepet me qera apartament 1+1 ,Rruga ” Gjon Mili ” ,Bulevardi i Ri !

Ndodhet ne katin e 1 , me siperfaqe 44 m2 .

Orgnizohet ne sallon+kuzhine ,1 dhome gjumi dhe 1 tualet .

Ofrohet i mobiluar , ne gjendje shume te mire .

Cmimi 280 Euro/Muaj

Per me shume infromacion na kontaktoni !

Agent ID:

photo

Njoftimi ID: 47601

Shtepi me qera

800 Euro

Shtepi me qera - Tirane

I Pabanuar Me Pare - 2+1+2wc (kop. Zoologjik - Liqeni) Cdo Gje E Re (100% E Paperdorur) ||

600 Euro

Shtepi me qera - Tirane

Apt I Ri, 2+1+depo (106m2) Te Liqeni I Thate < I Rinovuar Dhe Dizenjuar Me Arkitekt || Pll

Me te preferuarat