Shtepi me qera - Qera, Apartament 2+1+2+ Post Parkimi, Liqeni I Thate, Tirane 800 Euro /Muaj ID: PRO23604


Pagesa 800 Euro
Ambjenti 2+1     Gjendja E Mobiluar
Siperfaqa 104.00
Kati 1
Qyteti - Zona Tirane - Liqeni i thate/Kopshti botanik
Adresa Liqeni Thate, Tirana, Albania - Harta
INFO Data: 15/11/2021 17:05 Post ID: 49697 Lexime 2081

Disponojmë Apartament me qera të pozicionuar te Liqeni i Thatë
Informacion mbi apartamentin:
•Kati i 1
•Sipërfaqe: 104.1 m2

Organizimi:
• Salloni i Ndenjes
• Ambjenti i Gatimit
• 2 Dhoma gjumi
• 2 Tualete
• Ballkon
• Post Parkimi i dedikuar dhe përfshirë në çmim.

Cilësi të tjera:
• Totalisht i investuar dhe mobilim bashkëkohor.
• Kondicioner
• I shtruar me Parket cilësor
• Gjenerator në rast shkëputje dritash.
• Ndërtim i ri dhe cilësor
• Ofron pamje fantastike të liqenit

Vendndodhja e Apartamentit të ofron lehtësi në aksesimin e avantazheve sipas zonës (qetësinë, sigurinë , ajrin e pastër si dhe është zonë tepër familjare, akses në rrugët kryesore me linjë urbani që të lidh me qendrën e Tiranës, shkollë, kopshte, çerdhe, njësi të ndryshme tregtare).
Për një Vizitë në Pronë na Kontaktoni!

Njoftimi ID: 49697

Shtepi me qera

800 Euro

Shtepi me qera - Tirane

I Pabanuar Me Pare - 2+1+2wc (kop. Zoologjik - Liqeni) Cdo Gje E Re (100% E Paperdorur) ||

600 Euro

Shtepi me qera - Tirane

Apt I Ri, 2+1+depo (106m2) Te Liqeni I Thate < I Rinovuar Dhe Dizenjuar Me Arkitekt || Pll

Me te preferuarat