Shtepi me qera - Apartament 2+1 per qira prane Lulishtes tek Komuna e Parisit.


Pagesa 500 Euro
Ambjenti 2+1     Gjendja Bosh
Siperfaqa 98.00
Kati 1
Qyteti - Zona Tirane - Komuna e parisit
Adresa Rruga Medar Shtylla, Tirana, Albania - Harta
INFO Data: 23/11/2021 17:28 Post ID: 50102 Lexime 1442

Apartament 2+1 ofrohet per qira prane Lulishtes tek Komuna e Parisit. BOSH. Hyrje e mireorganizuar dhe kubature e rregullt. Lartesi 3.1 m. 2 Tualete. Zone mjaft e preferuar dhe lehtesisht e aksesueshme. I pershtatshem per zyra sherbimi. Cmimi 500 Eu Bruto.


Agent ID: 395

photo

Njoftimi ID: 50102

Shtepi me qera

800 Euro

Shtepi me qera - Tirane

I Pabanuar Me Pare - 2+1+2wc (kop. Zoologjik - Liqeni) Cdo Gje E Re (100% E Paperdorur) ||

600 Euro

Shtepi me qera - Tirane

Apt I Ri, 2+1+depo (106m2) Te Liqeni I Thate < I Rinovuar Dhe Dizenjuar Me Arkitekt || Pll

Me te preferuarat