Shtepi me qera - Kat me qera i nje vile ne Tirane


Pagesa 550 Euro
Ambjenti 3+1     Gjendja E Mobiluar
Siperfaqa 130.00
Kati 1
Qyteti - Zona Tirane - Sheshi Shkenderbej/Myslym Shyri
Adresa Tirane, Albania - Harta
INFO Data: 02/12/2021 12:13 Post ID: 50138 Lexime 13729

🏡Jepet me qera kati i nje vile ne Tirane 

Shtepia ofron kushte shume te mira per nje jetese sa me komode dhe organizohet ne:

2 Dhoma gjumi

2 Tualete 

Sallon

 Kuzhine

🔺Shtepia eshte e pajisur me panele diellore dhe izolim kapot nga jashte 

🚗Disponon Parkim 

⏩Lokacion i favorshem pasi ndodhet ne zone te qete dhe qe ofron te gjitha fasilitetet e nevojshme

📝 Dokumentacion i rregullt hipotekor

📐Siperfaqe Totale-130m2

💶Cmimi-550 Euro

📱📞Per me shume detaje kontaktoni ne numrin tone te telefonit.

Ju ftojme per nje vizite ne  prone

  


Agent ID: 10088

photo

Njoftimi ID: 50138

Shtepi me qera

800 Euro

Shtepi me qera - Tirane

I Pabanuar Me Pare - 2+1+2wc (kop. Zoologjik - Liqeni) Cdo Gje E Re (100% E Paperdorur) ||

600 Euro

Shtepi me qera - Tirane

Apt I Ri, 2+1+depo (106m2) Te Liqeni I Thate < I Rinovuar Dhe Dizenjuar Me Arkitekt || Pll

Me te preferuarat