Shtepi me qera - Jepet me qera Apartament 1+1 . Kati  1 .Siperfaqe 50m2 Rr Gjik Kuqali Me siperfaqe 50 m2 . Pallat


Pagesa 26,000 Leke
Ambjenti 1+1 ose Garsoniere     Gjendja E Mobiluar
Siperfaqa 50.00
Kati 1
Qyteti - Zona Tirane - Blloku/Garda/Liqeni Artificial/Stadiumi Dinamo
Adresa Rruga Gjik Kuqali - Harta
INFO Data: 15/11/2021 13:13 Post ID: 50192 Lexime 5484

Jepet me qera Apartament 1+1 . Kati  1 .Siperfaqe 50m2 


Rr Gjik Kuqali 


Me siperfaqe 50 m2 . Pallat ekzistues 


Organizohet 

. Salloni dhe guzhina te organizuara se bashku 

. 1dhome gjumi

. 1 banjo

. 1 ballkon 


.Ofrohet: 

. E mobiluar si ne foto.

. Zone e qete dhe lehtesisht e aksesueshme 

. Me pllake . E pershtatshme per studente 


Cmimi: 26000 lek 1 vit parapagim 


ID LM 125Njoftimi ID: 50192

Shtepi me qera

800 Euro

Shtepi me qera - Tirane

I Pabanuar Me Pare - 2+1+2wc (kop. Zoologjik - Liqeni) Cdo Gje E Re (100% E Paperdorur) ||

600 Euro

Shtepi me qera - Tirane

Apt I Ri, 2+1+depo (106m2) Te Liqeni I Thate < I Rinovuar Dhe Dizenjuar Me Arkitekt || Pll

Me te preferuarat