Shtepi me qera - Jepet me qera apartamenti 1+1 ne Rrugen 5 Maj


Pagesa 400 Euro
Ambjenti 1+1 ose Garsoniere     Gjendja E Mobiluar
Siperfaqa 67.00
Kati 3
Qyteti - Zona Tirane - Stacioni trenit/Rruga e Dibres/Medreseja
Adresa Rruga 5 Maji, Tirana, Albania - Harta
INFO Data: 02/12/2021 16:47 Post ID: 50202 Lexime 13334

Jepet me qera apartamenti 1+1 ne Rrugen 5 Maj 

Apartamenti eshte totalisht i mobiluar me kushtet bashkekohore 

Ndodhet ne katin e 3 te nje pallati te ri me ashensore

Cmimi:400 euro

Adresa: Rruga 5 Maj prane Concord Center

1 muaj garanci dhe 1 qeraAgent ID: 6231

photo

Njoftimi ID: 50202

Shtepi me qera

800 Euro

Shtepi me qera - Tirane

I Pabanuar Me Pare - 2+1+2wc (kop. Zoologjik - Liqeni) Cdo Gje E Re (100% E Paperdorur) ||

600 Euro

Shtepi me qera - Tirane

Apt I Ri, 2+1+depo (106m2) Te Liqeni I Thate < I Rinovuar Dhe Dizenjuar Me Arkitekt || Pll

Me te preferuarat