Shtepi me qera - Shtepi 2+1 me qira, 25.000 leke/muaj MORINA REAL ESTATE


Pagesa 25,000 Leke
Ambjenti 2+1     Gjendja E Mobiluar
Siperfaqa 80.00
Kati 2
Qyteti - Zona Tirane - Kamez/Paskuqan/Babrru
Adresa Institut, Tirana, Albania - Harta
INFO Data: 15/11/2021 15:45 Post ID: 50230 Lexime 3269

Jepet me qira kati i dyte i nje shtëpie private 2 kateshe. Shtëpia është e organizuar në 2 dhoma gjumi, salloni+kuzhinë, ballkon dhe 1 tualet. Shtëpia ofrohet e mobiluar. Çmimi 25.000 lekë të reja. Vendodhja: Institut

Morina Real Estate
Njoftimi ID: 50230

Shtepi me qera

800 Euro

Shtepi me qera - Tirane

I Pabanuar Me Pare - 2+1+2wc (kop. Zoologjik - Liqeni) Cdo Gje E Re (100% E Paperdorur) ||

600 Euro

Shtepi me qera - Tirane

Apt I Ri, 2+1+depo (106m2) Te Liqeni I Thate < I Rinovuar Dhe Dizenjuar Me Arkitekt || Pll

Me te preferuarat