Shtepi me qera - QERA Apartament 1+1 ne Bulevardin e Ri


Pagesa 290 Euro
Ambjenti 1+1 ose Garsoniere     Gjendja E Mobiluar
Siperfaqa 45.00
Kati 1
Qyteti - Zona Tirane - Lumi Lana/ Bulevard
Adresa Bulevardi i Ri, Tirana, Albania - Harta
INFO Data: 15/11/2021 18:39 Post ID: 50335 Lexime 2486

Bulevardin e Ri prane Nenstacionit Elektrik, Jepet me Qera Apartament 1+1 ne vile, e mobiluar, kati 1 , siperfaqe 45 M2, Apartamenti eshte i organizuar me soxhorno per ndenje dhe gatim, dhom gjumi, tualete, kondicioner. Cmimi 290 €.

Njoftimi ID: 50335

Shtepi me qera

800 Euro

Shtepi me qera - Tirane

I Pabanuar Me Pare - 2+1+2wc (kop. Zoologjik - Liqeni) Cdo Gje E Re (100% E Paperdorur) ||

600 Euro

Shtepi me qera - Tirane

Apt I Ri, 2+1+depo (106m2) Te Liqeni I Thate < I Rinovuar Dhe Dizenjuar Me Arkitekt || Pll

Me te preferuarat