Shtepi me qera - Jepet apartament 2+1 me qera Blloku vasil shanto


Pagesa 450 Euro
Ambjenti 2+1     Gjendja Bosh
Siperfaqa 80.00
Kati 5
Qyteti - Zona Tirane - Vasil Shanto
Adresa Rruga Vasil Shanto, Tirana, Albania - Harta
INFO Data: 15/11/2021 12:38 Post ID: 50358 Lexime 1375


Siperfaqe 80 m2

Organizohet:

.Salloni dhe guzhina te organizuara se bashku

• 2 dhoma gjumi

. 1banjo.

. 1 Ballkon

.kati 5 banim

Ofrohet:

. Mobiluar

. Gjendje shume e mire
. Zone e qete.

Pallat e ri

• Me pllake

Ashensor

Cmimi : 450 euro
1 qera + 1 garanci

VI 051

Njoftimi ID: 50358

Shtepi me qera

800 Euro

Shtepi me qera - Tirane

I Pabanuar Me Pare - 2+1+2wc (kop. Zoologjik - Liqeni) Cdo Gje E Re (100% E Paperdorur) ||

600 Euro

Shtepi me qera - Tirane

Apt I Ri, 2+1+depo (106m2) Te Liqeni I Thate < I Rinovuar Dhe Dizenjuar Me Arkitekt || Pll

Me te preferuarat