Shtepi me qera - Jepet me Qera Gazonjere Adresa: 5 maji


Pagesa 350 Euro
Ambjenti 1+0     Gjendja E Mobiluar
Siperfaqa 45.00
Kati 3
Qyteti - Zona Tirane - Stacioni trenit/Rruga e Dibres/Medreseja
Adresa Rruga 5 Maji, Tirana, Albania - Harta
INFO Data: 17/11/2021 13:47 Post ID: 50359 Lexime 1833Kati 3Me siperfaqe 45 m2

Organizohet :

Sallon + Guzhine
Tualete
Ballkon


Ofrohet:

•I mobiluar

•Ne kushte shume te mira.


Cmimi: 350 Euro / 1 Garanci


ID MXh 073

Njoftimi ID: 50359

Shtepi me qera

800 Euro

Shtepi me qera - Tirane

I Pabanuar Me Pare - 2+1+2wc (kop. Zoologjik - Liqeni) Cdo Gje E Re (100% E Paperdorur) ||

600 Euro

Shtepi me qera - Tirane

Apt I Ri, 2+1+depo (106m2) Te Liqeni I Thate < I Rinovuar Dhe Dizenjuar Me Arkitekt || Pll

Me te preferuarat