Shtepi me qera - Jepet me qera garzonjere 49 m2 Rruga 5 maj


Pagesa 310 Euro
Ambjenti 1+0     Gjendja E Mobiluar
Siperfaqa 49.00
Kati 3
Qyteti - Zona Tirane - Stacioni trenit/Rruga e Dibres/Medreseja
Adresa Rruga 5 Maji, Tirana, Albania - Harta
INFO Data: 15/11/2021 10:17 Post ID: 50360 Lexime 1553


Me siperfaqe 49m2

Kati 3

Organizohet:

. 1 dhome e bollshme
. 1 banjo
. 1 ballkon

Ofrohet:
• e mobiluar  me te gjitha kushte te  domosdoshme
• me pllake

Cmimi : 310 euro 1 Qera / 2 Garanci

ID VI 050

Njoftimi ID: 50360

Shtepi me qera

800 Euro

Shtepi me qera - Tirane

I Pabanuar Me Pare - 2+1+2wc (kop. Zoologjik - Liqeni) Cdo Gje E Re (100% E Paperdorur) ||

600 Euro

Shtepi me qera - Tirane

Apt I Ri, 2+1+depo (106m2) Te Liqeni I Thate < I Rinovuar Dhe Dizenjuar Me Arkitekt || Pll

Me te preferuarat