Shtepi me qera - Super ap 2+1 tek brryli ( tek elda )


Pagesa 400 Euro
Ambjenti 2+1     Gjendja E Mobiluar
Siperfaqa 98.00
Kati 4
Qyteti - Zona Tirane - Brryli/Rruga Bardhyl
Adresa Brryli - Harta
INFO Data: 01/12/2021 21:47 Post ID: 50553 Lexime 2376

Apartament 2+1  tek brryli (tek karburant Elda)e mobiluar ne menyre moderne ,me gjithcka te re !kati o 4-te pa ashenore ,per me teper na kontaktoni + cmimi 400 euro


Njoftimi ID: 50553

Shtepi me qera

800 Euro

Shtepi me qera - Tirane

I Pabanuar Me Pare - 2+1+2wc (kop. Zoologjik - Liqeni) Cdo Gje E Re (100% E Paperdorur) ||

600 Euro

Shtepi me qera - Tirane

Apt I Ri, 2+1+depo (106m2) Te Liqeni I Thate < I Rinovuar Dhe Dizenjuar Me Arkitekt || Pll

Me te preferuarat