Shtepi me qera - Jepet me qera garzonjere . Adresa . Bllok prane LSI


Pagesa 25,000 Leke
Ambjenti 1+0     Gjendja Bosh
Siperfaqa 25.00
Kati 3
Qyteti - Zona Tirane - Blloku/Garda/Liqeni Artificial/Stadiumi Dinamo
Adresa Blloku, Tirana, Albania - Harta
INFO Data: 20/11/2021 11:09 Post ID: 50668 Lexime 1972

Jepet me qera garzonjere . Me siperfaqe 25m2. E pershtatshme edhe per zyra


Adresa . Bllok prane LSI 


Me siperfaqe 25m2 


Kati 3 .Pallat ekzisitues 


Organizohet:


. 1Dhome  e bollshme

. 1 banjo


Ofrohet:

• bosh. 

• me pllake 

. Kondicioner 


Cmimi : 25000 lek. 1 qera + 1 garanci 


ID LM 135


Agent ID: 7985

photo

Njoftimi ID: 50668

Shtepi me qera

800 Euro

Shtepi me qera - Tirane

I Pabanuar Me Pare - 2+1+2wc (kop. Zoologjik - Liqeni) Cdo Gje E Re (100% E Paperdorur) ||

600 Euro

Shtepi me qera - Tirane

Apt I Ri, 2+1+depo (106m2) Te Liqeni I Thate < I Rinovuar Dhe Dizenjuar Me Arkitekt || Pll

Me te preferuarat