Shtepi me qera - Jepet me qera Vila 3 kateshe. Fresk


Pagesa 900 Euro
Ambjenti 2     Gjendja E Mobiluar
Siperfaqa 250.00
Kati 2
Qyteti - Zona Tirane - Fresku/Linze
Adresa fresk - Harta
INFO Data: 19/11/2021 15:33 Post ID: 50796 Lexime 436

Vile 3 kateshe 20 metra afer restorant freskut rruges  per Dajt perballe Ana market ne krah te Tony Autoservis ne ane te rruges JEPET ME QERA per klinike dentare, zyra, kopesht, mobileri etj. Cmimi 900 €

Vila ka 3 kate me shkalle nga jashte secili kat.
Kati 1 perbehet nga nje sip e   bashkuar + 1 kuzhine + 1 tualet. Perdorimi i meparshem lokal me oborr perpara te gjelberuar dhe hapesire per parkim ajer i paster.
Kati 2 nje sallon + 1 dhome ku eshte kuzhina + 1 dhome gjumi + 1 tualet. Ballkon ka ne kuzhine, dhomen e gjumit dhe ne tualet.
Kati 3 ka 2 dhoma + 1 tualet te perbashket si dhe ballkon   nga njera dhomeAgent ID: 110

photo

Njoftimi ID: 50796

Shtepi me qera

500 Euro

Shtepi me qera - Tirane

Apt 2+1 Te Fshn (st. Trenit) - Pllt I 2015 || Mobilim Cilesore || Kondicioner || Kuzhine E

1,500 Euro

Shtepi me qera - Tirane

Qera Elitare: Super Apt 2+1+**2 Verand. (qender - Rr. Barrikadave) 80k Euro Investim **pll

Me te preferuarat