Shtepi me qera - NE FRESK APARTAMENT 2+1+2 PER QIRA! ID: Billion1330


Pagesa 450 Euro
Ambjenti 2+1     Gjendja E Mobiluar
Siperfaqa 119.00
Kati 3
Qyteti - Zona Tirane - Fresku/Linze
Adresa Fresku - Harta
INFO Data: 20/11/2021 10:12 Post ID: 50824 Lexime 119

NE FRESK APARTAMENT 2+1+2 PER QIRA! 

ID: Billion1330

Ofrojme apartament 2+1 per qira ne Fresk,te Rruga e Dajtit. Zona ne te cilen ndodhet te ofron te gjitha sherbimet per nje jetese sa me komode,me nje vendodhje shume te mire, prane nje rrjeti te mirefillte instutucionesh arsimore, mjeksore, shoqerore dhe tregetare.Apartamenti te cilin e ofrojme per shitje ka nje siperfaqe prej 119 m2 , ndodhet ne katin e 3-te te nje pallati te ri te mire-administruar, me ashensor.Eshte nje apartament spacioz dhe cdo hapsire eshte e mire shfrytezuar.Apartamenti organizohet ne nje korridor i cili ben shperndarjen ne dhomen e ndenjes se bashku me kuzhinen, ne dy dhomat e gjumit, nje prej te cilave ka tualet dhe ballkon si dhe tualeti kryesor.Apartamenti disponon dhe nje parking privat . Disponon dokumentacion te rregult hipotekor! Per me shume infromacione ose nje vizite ne prone na kontaktoni! +

https://billionrealty.al/property/3972/ne-fresk-apartament-2-1-2-per-qira-billion1330.html
Njoftimi ID: 50824

Shtepi me qera

400 Euro

Shtepi me qera - Tirane

2+1+2bllk (vilat Amerikane - Rr. Elbasanit) 1 Post Parkimi - Parket / Kondicioner / Grila

370 Euro

Shtepi me qera - Tirane

2+1+bllk, Modern Me Çdo Gjë Te Re (mine Peza) Kuzh. E Kompletuar **jug - Lindje || Kondi

Me te preferuarat