Shtepi me qera - Qera, Apartament 2+1+2, Rruga E Dibres, Tirane 420 Euro /Muaj ID: PRO23855


Pagesa 420 Euro
Ambjenti 2     Gjendja E Mobiluar
Siperfaqa 94.00
Kati 5
Qyteti - Zona Tirane - Spitali QSUT/Xhamlliku/Kinostudio
Adresa Rruga e Dibres, Tirana, Albania - Harta
INFO Data: 14/05/2022 12:42 Post ID: 51256 Lexime 7644

Disponojmë apartament për qera, i pozicionuar te Rruga e Dibrës, pranë Spital Amerikan 2
Informacion mbi apartamentin:
• Kati i 5 banim
• Sipërfaqe bruto : 94 m2
Organizimi :
• Ambient Ndënjie
• Ambienti i gatimit
• 2 Dhoma gjumi
• 2 Tualete
• Ballkon
• Korridor shpërndarës
Cilësime të tjera:
• I sapo investuar dhe i pabanuar më përpara
• Shtruar me parket
• Mobilimi preferencial
• Ndërtim i ri me ashensor
• Ndricim natyral në çdo ambient
• Kubaturë e rregullt
Zona në të cilën ndodhet apartamenti është një ndër zonat më të preferuara për banim, ofron të gjitha facilitet: kopshte, shkolla, markete, institucione.

Për ta vizituar na kontaktoni


Njoftimi ID: 51256

Shtepi me qera

500 Euro

Shtepi me qera - Tirane

Apt 1+1++ **garazhd Ne Cmim - 21 Dhejtor (mondiali) Pllt I Ri Me Ashensor || Mobilim Me Po

700 Euro

Shtepi me qera - Tirane

Hera E Pare Me Qera: Super Apt 2+1+kzh. Me Vete+2wc**ne 21 Dhjetor (joena) | (verande & Ga

Me te preferuarat