Shtepi me qera - TEK XHAMLLIKU APARTAMENT 2+1+2 PER QIRA! ID: Billion1378


Pagesa 450 Euro
Ambjenti 2+1     Gjendja E Mobiluar
Siperfaqa 127.00
Kati 5
Qyteti - Zona Tirane - Spitali QSUT/Xhamlliku/Kinostudio
Adresa Xhamlliku, Tirana, Albania - Harta
INFO Data: 27/11/2021 11:41 Post ID: 51475 Lexime 123

TEK XHAMLLIKU APARTAMENT 2+1+2 PER QIRA!

ID: Billion1378

Ofrojme apartament 2+1+2 per qira tek Xhamlliku.Ne nje nga zonat me te preferuara per banim apo zhvillim te aktiviteteve tregtare , ekonomike , politike dhe sociale . Apartamenti ndodhet ne nje pallat te ri,me ashensor,eshte i pozicionuar ne katin e peste banim . Apartamenti ka siperfaqe 127 m2 dhe eshte i organizuar ne nje korridor qe ben shperndarjen e ambienteve , ne nje sallon te bollshem bashke me kuzhinen , dy dhoma gjumi ,dy tualete dhe nje ballkon . Apartamenti ka nje hapesire te bollshme per te banuar dhe ka nje ndricim optimal.Jepet plotesisht i mobiluar. Per me shume informacione ose per te rezervuar nje vizite ne prone na kontaktoni ne +

https://billionrealty.al/property/4179/tek-xhamlliku-apartament-2-1-2-per-qira-billion1378.htmlNjoftimi ID: 51475

Shtepi me qera

400 Euro

Shtepi me qera - Tirane

2+1+2bllk (vilat Amerikane - Rr. Elbasanit) 1 Post Parkimi - Parket / Kondicioner / Grila

370 Euro

Shtepi me qera - Tirane

2+1+bllk, Modern Me Çdo Gjë Te Re (mine Peza) Kuzh. E Kompletuar **jug - Lindje || Kondi

Me te preferuarat