Shtepi me qera - Qera, Apartament 2+1+2, Rruga E Bogdaneve, Tirane 750 Euro /Muaj ID: PRO23902


Pagesa 750 Euro
Ambjenti 2+1     Gjendja E Mobiluar
Siperfaqa 120.00
Kati 6
Qyteti - Zona Tirane - 21 Dhjetori/Rruga e Kavajes
Adresa Rruga e Bogdaneve, Tirana, Albania - Harta
INFO Data: 12/01/2022 17:11 Post ID: 51597 Lexime 5285

Disponojmë apartament me qera, i pozicionuar te Rruga e Bogdanëve.
Informacion mbi apartamentin:
• Sipërfaqe: 120m2
• Kati i 6 banim
Organizim i Brendshëm:
• Sallon i bollshëm
• Ambient Gatimi
• 2 Dhoma Gjumi
• 2 Tualete njeri me dritare
• Ballkon
Detaje të tjera:
• Totalisht i investuar dhe mobilim bashkëkohor
• Sistem Chiller
• Me parket
• Ndertim i viteve te fundit,me fasadë të ventiluar që shërben për minimizimin e temperaturave nga jashtë-brenda
• Dritare dopioxham plastike me Gaz Argon për izolim akustik.
Zona në të cilën ndodhet apartamenti është pranë qendrës së qytetit dhe një nga zonat më preferenciale të qytetit për të banuar që ofron të gjitha facilitetet : cerdhe, shkolla, markete, institucione etj.

Për vizitë në pronë na kontaktoni!Njoftimi ID: 51597

Shtepi me qera

400 Euro

Shtepi me qera - Tirane

2+1+2bllk (vilat Amerikane - Rr. Elbasanit) 1 Post Parkimi - Parket / Kondicioner / Grila

370 Euro

Shtepi me qera - Tirane

2+1+bllk, Modern Me Çdo Gjë Te Re (mine Peza) Kuzh. E Kompletuar **jug - Lindje || Kondi

Me te preferuarat