Shtepi me qera - Jepet me qira super apartament 2+1+bllk Fresk, prane Pasticeri Melisa


Pagesa 300 Euro
Ambjenti 2+1     Gjendja E Mobiluar
Siperfaqa 85.00
Kati 2
Qyteti - Zona Tirane - Fresku/Linze
Adresa Rruga e Teleferikut - Harta
INFO Data: 05/12/2021 01:41 Post ID: 51774 Lexime 1930

Jepet me qira super apartament 2+1+bllk
Fresk, prane Pasticeri Melisa
Apartamenti eshte i organizuar ne 2 dhoma gjumi, sallon ndenjeje, ambient gatimi, tualet dhe ballkon
I arreduar totalisht dhe i pabanuar me pare
Kati 2 banim
Pallat i ri me ashensor
Siperfaqe 85m²


Njoftimi ID: 51774

Shtepi me qera

400 Euro

Shtepi me qera - Tirane

2+1+2bllk (vilat Amerikane - Rr. Elbasanit) 1 Post Parkimi - Parket / Kondicioner / Grila

370 Euro

Shtepi me qera - Tirane

2+1+bllk, Modern Me Çdo Gjë Te Re (mine Peza) Kuzh. E Kompletuar **jug - Lindje || Kondi

Me te preferuarat