Shtepi me qera - Jepet Me Qera Apartament 2+1 Tek Rruga E Durresit (ID B22143) Tirane


Pagesa 340 Euro
Ambjenti 2+1     Gjendja E Mobiluar
Siperfaqa 90.00
Kati 4
Qyteti - Zona Tirane - 21 Dhjetori/Rruga e Kavajes
Adresa Rruga e Durresit, Tirana, Albania - Harta
INFO Data: 09/01/2022 10:31 Post ID: 54095 Lexime 1395

Tek Rruga e Durresit, jepet me qera apartament 2+1 me siperfaqe 90 m2, kati 4, pallat ekzistues, i rikonstruktuar me elektrike dhe hidraulike te reja, i mobiluar ne menyre bashkekohore. Apartamenti organizohet nga salloni i ndenjes, kuzhina e gatimit, dhoma matrimoniale, dhoma dytesore e gjumit, tualeti dhe koridori lidhes. Ndodhet ne nje nga zonat me te kerkuara dhe te frekuentuara te Tiranes dhe ka prane te gjitha fasilitetet e nevojshme per te pasur nje jetese sa me komode.

Cmimi 340 Eur0|Muaj


Njoftimi ID: 54095

Shtepi me qera

400 Euro

Shtepi me qera - Tirane

2+1+2bllk (vilat Amerikane - Rr. Elbasanit) 1 Post Parkimi - Parket / Kondicioner / Grila

370 Euro

Shtepi me qera - Tirane

2+1+bllk, Modern Me Çdo Gjë Te Re (mine Peza) Kuzh. E Kompletuar **jug - Lindje || Kondi

Me te preferuarat