Shtepi me qera - Jepet me qera Apartament 1+1 kati 2 Me siperfaqe  70 m2. Adresa: rr Camerija tek posta qendrore


Pagesa 350 Euro
Ambjenti 2+1     Gjendja E Mobiluar
Siperfaqa 70.00
Kati 2
Qyteti - Zona Tirane - Sheshi Shkenderbej/Myslym Shyri
Adresa Adresa: Rruga Camerija tek posta qendrore - Harta
INFO Data: 09/01/2022 03:13 Post ID: 54223 Lexime 1139

Jepet me qera Apartament 1+1 kati  2


Me siperfaqe  70 m2. 


Adresa: rr Çamerija tek posta qendrore


Organizohet:

. Salloni dhe guzhina te organizuara se bashku

. 1 dhome gjumi

. 1 Ballkon

. 1 banjo 


.Ofrohet: 

. E mobiluar

. Zone e qete dhe lehtesisht e aksesueshme 

• Me parket

. Kondicioner 


Cmimi : 350 €

Lirohet me dat 20 


ID DN 199


Njoftimi ID: 54223

Shtepi me qera

400 Euro

Shtepi me qera - Tirane

2+1+2bllk (vilat Amerikane - Rr. Elbasanit) 1 Post Parkimi - Parket / Kondicioner / Grila

370 Euro

Shtepi me qera - Tirane

2+1+bllk, Modern Me Çdo Gjë Te Re (mine Peza) Kuzh. E Kompletuar **jug - Lindje || Kondi

Me te preferuarat