Shtepi me qera - Jepet me qira 1+1 perballe Universitetit Katolik ‘’Zoja e Keshillit te Mire’’


Pagesa 320 Euro
Ambjenti 2+1     Gjendja E Mobiluar
Siperfaqa 55.00
Kati 6
Qyteti - Zona Tirane - Rruga Dritan Hoxha
Adresa Rruga Dritan Hoxha, Tirana, Albania - Harta
INFO Data: 16/01/2022 18:13 Post ID: 54558 Lexime 1185

Jepet me qira 1+1 përballë Universitetit Katolik ‘’Zoja e Këshillit të Mirë’’.
Apartamenti është I organizuar në ambjent ndenje dhe ngrënie, një dhomë gjumi, një tualet, një ballkon. Ndodhet në katin e IV-të të një pallati të ri me ashensor, me një sipërfaqe prej 60m2. Apartamenti është i mobiluar në mënyrë bashkëhore, me pajisje terësisht të reja, pozicionohet ne një vënd strategjik, përballë fakultetit, me dalje direkte në rrugën nacionale dhe pranë stacionit të autobuzit.
Cmimi 320 euro/muaj i diskutueshem

Agent ID: 50

photo

Njoftimi ID: 54558

Shtepi me qera

400 Euro

Shtepi me qera - Tirane

2+1+2bllk (vilat Amerikane - Rr. Elbasanit) 1 Post Parkimi - Parket / Kondicioner / Grila

370 Euro

Shtepi me qera - Tirane

2+1+bllk, Modern Me Çdo Gjë Te Re (mine Peza) Kuzh. E Kompletuar **jug - Lindje || Kondi

Me te preferuarat