Shtepi me qera - JEPET APRTAMENT ME QIRA


Pagesa 700 Euro
Ambjenti 1     Gjendja Pa Mobiluar
Siperfaqa 95.00
Kati 6
Qyteti - Zona Tirane - Sheshi Shkenderbej/Myslym Shyri
Adresa Rruga Myslym Shyri, Tirana, Albania - Harta
INFO Data: 17/01/2022 15:18 Post ID: 55166 Lexime 111

Jepet me qira apartament 1+1 ne zonen e Bllokut, prane qendres shendetesore nr.5. Apartamenti organizohet ne nje sallon, dy dhoma gjumi, dy tualete, nje ballkon dhe korridori qe ben shperndarjen ne te gjitha hapesirat e apartamentit. Objekti ne te cilin ndodhet apartamenti eshte objekt i vitit 2006, i pajisur me ashensor dhe i mire administruar. Apartamenti eshte super i investuar dhe ka nje mobilim modern dhe teper komod.
Cmimi i apartamentit nuk e perfshin tatimin 15%.

Agent ID: 12097

photo

Njoftimi ID: 55166

Shtepi me qera

500 Euro

Shtepi me qera - Tirane

Apt 1+1++ **garazhd Ne Cmim - 21 Dhejtor (mondiali) Pllt I Ri Me Ashensor || Mobilim Me Po

700 Euro

Shtepi me qera - Tirane

Hera E Pare Me Qera: Super Apt 2+1+kzh. Me Vete+2wc**ne 21 Dhjetor (joena) | (verande & Ga

Me te preferuarat