Shtepi me qera - Jepet Me Qera Apartament 2+1+Aneks+ 2Ballkone Ne Myslym Shyr (ID B220141) Tirane


Pagesa 1,400 Euro
Ambjenti 2     Gjendja E Mobiluar
Siperfaqa 190.00
Kati 4
Qyteti - Zona Tirane - Sheshi Shkenderbej/Myslym Shyri
Adresa Rruga Myslym Shyri, Tirana, Albania - Harta
INFO Data: 20/01/2022 15:35 Post ID: 55517 Lexime 614

Ne Myslym Shyr, prane Taivanit, jepet me qera apartament 2+1 me siperfaqe 190 m2, kati 4, pallat i  ri i vitit 2019, me ashensor, i mobiluar ne menyre luksoze, ne gjendje shume te mire. Apartamenti organizohet nga salloni i ndenjes, kuzhinen vec, 2 dhoma gjumi, koridori, 2 tualet dhe 2 ballkone orientimi me diell, me sistem kondicionimi. Ndodhet ne nje nga zonat me te kerkuara dhe te frekuentuara te Tiranes dhe ka prane te gjitha fasilitetet e nevojshme per te pasur nje jete komode si psh Shkolla, Markete, Transport Urban, Qendra Shendetsore etj.

Cmimi 1400 Euro|Muaj (bruto)Njoftimi ID: 55517

Shtepi me qera

500 Euro

Shtepi me qera - Tirane

Apt 1+1++ **garazhd Ne Cmim - 21 Dhejtor (mondiali) Pllt I Ri Me Ashensor || Mobilim Me Po

700 Euro

Shtepi me qera - Tirane

Hera E Pare Me Qera: Super Apt 2+1+kzh. Me Vete+2wc**ne 21 Dhjetor (joena) | (verande & Ga

Me te preferuarat