Shtepi me qera - Qera, Vile, Xhamllik, Tirane. PRI+24456


Pagesa 1,100 Euro
Ambjenti 2     Gjendja E Mobiluar
Siperfaqa 260.00
Kati 1
Qyteti - Zona Tirane - Spitali QSUT/Xhamlliku/Kinostudio
Adresa Xhamlliku, Tirana, Albania - Harta
INFO Data: 05/10/2022 16:34 Post ID: 56182 Lexime 7109

Qera, Vilë, Rruga Arkitekt Sinani, Xhamllik.

Informacion mbi vilën:
• Sipërfaqja e vilës është 401 m2 truall dhe 260 m2 Ndertim.
• Strukturë 2-katëshe.
Organizimi:
Kati 1: Dhoma e ndenjes, kuzhine, 1 tualet, verande dhe depo.
Kati 2: 2 dhoma gjumi, garderoba, 2 ballkone dhe 1 tualet.
Cilësime të tjera:

• Vila ndodhet në një zonë të aksesueshme e cila ofron te gjithe fasilitetet e nevojshme.
• 2 Poste Parkimi.

Për një vizitë në pronë na kontaktoni!


Njoftimi ID: 56182

Shtepi me qera

460 Euro

Shtepi me qera - Tirane

2+1+*kuzh. Me Vete + 2 Wc (120 M2 Neto) Ne Vasil Shanto (kesh) **100% I Ri -- Kondicioner

500 Euro

Shtepi me qera - Tirane

I Pabanuar Me Pare - 2+1+**2wc & Vend Parkimi Te Ekonomiku (rr. Elbasanit) Pllt I Ri || Su

Me te preferuarat