Shtepi me qera - Super ap 2+1 te rezidenca kodra e diellit 1


Pagesa 700 Euro
Ambjenti 2     Gjendja E Mobiluar
Siperfaqa 110.00
Kati 2
Qyteti - Zona Tirane - Kodra e Diellit
Adresa Rruga Kodra e Diellit, Tirana, Albania - Harta
INFO Data: 29/06/2022 15:09 Post ID: 59100 Lexime 8553

Jepet Apartament me qera te Kodra e diellit 1

2+1 ndodhet ne katin e 3 banim

Plotesisht i mobiluar

Apartamenti eshte dupleks eshte i perber nga

Ambjent ndenje

Ambjent gatimi

2 dhoma gjumi

Ballkon 

2 tualete 

Me parkim personal te mbyllur 

Cmimi 800€ perfshir dhe parkimin

Per me shume kontaktoni +Njoftimi ID: 59100

Shtepi me qera

690 Euro

Shtepi me qera - Tirane

2+1+2wc, Ne Bllok (afer Sh.willson) Pallat I Ri Me Ashensor | Mobilim I Kompletuar | Kondi

450 Euro

Shtepi me qera - Tirane

2+1+2bllk Tek Liqeni I Thate Ne Pallat Te Ri Me Ashensor | Parket | Kondicioner **elektro

Me te preferuarat