Shtepi me qera - Super ap 3+1 lux tek kopshti zologjik ( post prkimi )


Pagesa 1,500 Euro
Ambjenti 3     Gjendja E Mobiluar
Siperfaqa 120.00
Kati 2
Qyteti - Zona Tirane - Liqeni i thate/Kopshti botanik
Adresa Rruga Bilal Sina, Albania - Harta
INFO Data: 22/05/2022 18:44 Post ID: 59197 Lexime 15156

Jepet apartament me qera te “Kopshti Zologjik” 3+1 dhe garazhd i perfshir, kati i 2 me pamje na kopshti , cmimi 1500 € i diskutueshem per me shum kontaktoni


Njoftimi ID: 59197

Shtepi me qera

500 Euro

Shtepi me qera - Tirane

Apt 1+1++ **garazhd Ne Cmim - 21 Dhejtor (mondiali) Pllt I Ri Me Ashensor || Mobilim Me Po

700 Euro

Shtepi me qera - Tirane

Hera E Pare Me Qera: Super Apt 2+1+kzh. Me Vete+2wc**ne 21 Dhjetor (joena) | (verande & Ga

Me te preferuarat