Shtepi me qera - Super ap 2+1 tek 21-shi ( mondiali ) post parkimi


Pagesa 650 Euro
Ambjenti 2     Gjendja E Mobiluar
Siperfaqa 90.00
Kati 7
Qyteti - Zona Tirane - 21 Dhjetori/Rruga e Kavajes
Adresa Rruga Muhamet Gjollesha, Tirana, Albania - Harta
INFO Data: 29/06/2022 15:08 Post ID: 61013 Lexime 9973

Apartament 2+1 tek 21 dhjetori (mbrapa mondialit)e mobiluar ne menyre moderne kati i 7-te me ashenore ,per me teper na kontaktoni + cmimi 650 euro te perfshire dhe nje post parkingu

Njoftimi ID: 61013

Shtepi me qera

690 Euro

Shtepi me qera - Tirane

2+1+2wc, Ne Bllok (afer Sh.willson) Pallat I Ri Me Ashensor | Mobilim I Kompletuar | Kondi

450 Euro

Shtepi me qera - Tirane

2+1+2bllk Tek Liqeni I Thate Ne Pallat Te Ri Me Ashensor | Parket | Kondicioner **elektro

Me te preferuarat