Shtepi me qera - Qera, Apartament 3+1+Parkim, Liqeni I Thate, Tirane. PRI+25106


Pagesa 1,000 Euro
Ambjenti 3     Gjendja E Mobiluar
Siperfaqa 121.00
Kati 2
Qyteti - Zona Tirane - Liqeni i thate/Kopshti botanik
Adresa Liqeni Thate, Tirana, Albania - Harta
INFO Data: 27/06/2022 11:42 Post ID: 61158 Lexime 13378

Disponojme apartament 3+1 per shitje ne Liqenin e Thate.

Informacion mbi apartamentin:
• Ndërtim i ri.
• Kati 2.
• Sipërfaqja e apartamentit : 121 m2 (Bruto)

Organizimi :
• Koridor shperndares.
• Salloni i ndenjes dhe ambienti i gatimit.
• 3 Dhoma gjumi.
• 2 Tualete.
• 1 Ballkon.
• Me hipoteke.
• Garazhd 32.5 m2

Për ta vizituar na kontaktoni!

Njoftimi ID: 61158

Shtepi me qera

690 Euro

Shtepi me qera - Tirane

2+1+2wc, Ne Bllok (afer Sh.willson) Pallat I Ri Me Ashensor | Mobilim I Kompletuar | Kondi

450 Euro

Shtepi me qera - Tirane

2+1+2bllk Tek Liqeni I Thate Ne Pallat Te Ri Me Ashensor | Parket | Kondicioner **elektro

Me te preferuarat