Shtepi me qera - Qira, Apartament 2+1, Myslym Shyri. (PRO+24940)


Pagesa 550 Euro
Ambjenti 2     Gjendja Bosh
Siperfaqa 108.00
Kati 9
Qyteti - Zona Tirane - Sheshi Shkenderbej/Myslym Shyri
Adresa Rruga Myslym Shyri, Tirana, Albania - Harta
INFO Data: 13/01/2023 15:37 Post ID: 62246 Lexime 2759

Disponojme apartament 2+1 per qira ne zonen e Myslym Shyrit, Tirane.

Informacion mbi ambientin:
• Siperfaqe totale: 108 m2 bruto
• Kati 9.
Organizimi:
•Ambient ndenje dhe gatimi.
• 2 Dhoma gjumi.
• 2 Tualete
• Ballkon.
Detaje të tjera:
• Totalisht I investuar.
• Ndricim natyral.
• Kondicioner ne cdo dhome.
• Ndertim i ri, me ashensor.

Për vizitë në pronë na kontaktoni!Njoftimi ID: 62246

Shtepi me qera

900 Euro

Shtepi me qera - Tirane

Vile 2 Kateshe Ne Mullet *petrele - Oborr **5 Vende Parkimi || E Rikonstruktuar Me Cdo Gje

850 Euro

Shtepi me qera - Tirane

2+1+2 Wc Ne Bllok ** Super Pamje (kati 11) Ashensor (mobilim Cilesore) Elektro A++ | Parke

Me te preferuarat