Shtepi me qera - πŸ”΄ Jepet shtepi me qera 1+1 ne zonen e Brrylit


Pagesa 30,000 Leke
Ambjenti 1     Gjendja E Mobiluar
Siperfaqa 54.00
Kati 4
Qyteti - Zona Tirane - Brryli/Rruga Bardhyl
Adresa Brryli - Harta
INFO Data: 04/05/2022 15:00 Post ID: 65658 Lexime 12619

πŸ”΄Β Jepet shtepi me qera 1+1Β 55 m2

πŸ“Β Ne zonen e Brrylit ,ne rrugen qe lidh Ali Demin me Brrylin

🏠 Shtepia eshte e rregulluar dhe kompletuar me cdo gje qe duhet dhe ka hapesire teper te bollshme

πŸ’΅Β  cmimi 30.000 leke te rejaΒ 
Agent ID: 6231

photo

Njoftimi ID: 65658

Shtepi me qera

500 Euro

Shtepi me qera - Tirane

Apt 1+1++ **garazhd Ne Cmim - 21 Dhejtor (mondiali) Pllt I Ri Me Ashensor || Mobilim Me Po

700 Euro

Shtepi me qera - Tirane

Hera E Pare Me Qera: Super Apt 2+1+kzh. Me Vete+2wc**ne 21 Dhjetor (joena) | (verande & Ga

Me te preferuarat