Shtepi me qera - Jepet me qera apartament 1+1 ne Ali Dem, prane Kryegjyshates


Pagesa 210 Euro
Ambjenti 1     Gjendja E Mobiluar
Siperfaqa 56.00
Kati 2
Qyteti - Zona Tirane - Ali Demi/Tregu Elektrik
Adresa Ali Demi - Harta
INFO Data: 20/05/2022 12:58 Post ID: 67220 Lexime 2049

Jepet me qera apartament 1+1 ne Ali Dem, prane Kryegjyshates
Siperfaqe 56 m2, kati 2
1 dhome gjumi, tualet, ambient ndenje dhe gatimi
Jepet i mobiluar
Per ta pare nga afer kontaktoni!


Agent ID: 43

photo

Njoftimi ID: 67220

Shtepi me qera

500 Euro

Shtepi me qera - Tirane

Apt 1+1++ **garazhd Ne Cmim - 21 Dhejtor (mondiali) Pllt I Ri Me Ashensor || Mobilim Me Po

700 Euro

Shtepi me qera - Tirane

Hera E Pare Me Qera: Super Apt 2+1+kzh. Me Vete+2wc**ne 21 Dhjetor (joena) | (verande & Ga

Me te preferuarat