Shtepi me qera - 🏠 Shtepi me qera 1+1🏠


Pagesa 380 Euro
Ambjenti 1     Gjendja E Mobiluar
Siperfaqa 70.00
Kati 1
Qyteti - Zona Tirane - Ali Demi/Tregu Elektrik
Adresa Ali Demi, Tirana, Albania - Harta
INFO Data: 22/05/2022 17:28 Post ID: 68000 Lexime 11060

πŸ“Œ Jepet me qera apartament 1+1 kati i 2 pas Maternitetit te Ri te shkolla Kushtrimi i Lirise.

Β πŸ“ž Totalisht i restauruar dhe i mobiluar ne menyre bashkekohore.

Β πŸ‘‰Parkim i sigurt nΓ« zonΓ«.

πŸ’‘Β  Stacioni autobusit vetem 100 meter larg.

Β πŸ’₯ Lirohet ne fund te Majit.

Njoftimi ID: 68000

Shtepi me qera

690 Euro

Shtepi me qera - Tirane

2+1+2wc, Ne Bllok (afer Sh.willson) Pallat I Ri Me Ashensor | Mobilim I Kompletuar | Kondi

450 Euro

Shtepi me qera - Tirane

2+1+2bllk Tek Liqeni I Thate Ne Pallat Te Ri Me Ashensor | Parket | Kondicioner **elektro

Me te preferuarat