Shtepi me qera - Qera, Vile, Liqeni I Thate, Tirane 2,700 Euro /Muaj ID: PRO26183


Pagesa 2,700 Euro
Ambjenti 4     Gjendja Bosh
Siperfaqa 400.00
Kati 3
Qyteti - Zona Tirane - Liqeni i thate/Kopshti botanik
Adresa Liqeni Thate, Tirana, Albania - Harta
INFO Data: 04/03/2023 14:12 Post ID: 70522 Lexime 1664

Disponojmë Vilë me qera, pozicionuar te Liqeni i Thatë
Informacion mbi vilën:
• Strukture 3 katëshe
• Sipërfaqe ndërtimi: 400m2
• Sipërfaqe toke: 800m2
Organizimi i brendshëm:
Kati 1 : • Open space për garazh ose aktivitete sportive
Kati 2 : • Sallon ndenjie • Ambient gatimi • Tualet
Kati 3 : • 4 Dhoma gjumi • 2 Tualete • Garderobë
• Cdo dhomë ose ambient ka dalje në ballkon
Cilësi të tjera:
• Ndërtim i vitit 2022
• Cilësi e lartë ndërtimi
• Ballkone me fasadë xhami
• Dritare me termoizolim dhe izolim akustik
Vendndodhja e Vilës të ofron lehtësi në aksesimin e avantazheve sipas zonës (qetësinë, sigurinë , ajrin e pastër , akses në rrugët kryesore si dhe është zonë tepër familjare )
Për ta vizituar na konataktoni!

Njoftimi ID: 70522

Shtepi me qera

250 Euro

Shtepi me qera - Tirane

I Pabanuar Me Pare: Kati 2 (2+1) I Nje Vile Afer Amerikan 3 (kombinat - Turgut) Kuzh, & Tu

380 Euro

Shtepi me qera - Tirane

2+1+kuzh. Me Vete +2 Wc & Garazh (astir - Yzberisht) Pllt I Ri | I Kompletuar | Parket - K

Me te preferuarat