Shtepi me qera - Super ap 1+1 tek rruga kavajes ( policia bashkiake )


Pagesa 420 Euro
Ambjenti 2     Gjendja E Mobiluar
Siperfaqa 100.00
Kati 2
Qyteti - Zona Tirane - 21 Dhjetori/Rruga e Kavajes
Adresa Rruga e Kavajes, Tirana, Albania - Harta
INFO Data: 29/06/2022 15:08 Post ID: 71251 Lexime 2406

Jepet me qera Apartament 2+1 te rruga e Kavajes, perballe Policise Bashkiake
Me sip. 100m2
Kati 2 banim
Pallat ekzistues
Plotesisht i mobiluar ne menyre moderne
Organizohet nga
Ambjent ndenje
Ambjent gatimi dhe ngrenie e vecuar
2 dhoma gjumi
Tualet
Ballkon
Korridor
Hyrje e shtruar me parket
Gjendja shum e mire
Cmimi 420 euro (ose 50000 leke)
Per me shume detaje lidhur me pronen na kontaktoni ne nr +

Njoftimi ID: 71251

Shtepi me qera

690 Euro

Shtepi me qera - Tirane

2+1+2wc, Ne Bllok (afer Sh.willson) Pallat I Ri Me Ashensor | Mobilim I Kompletuar | Kondi

450 Euro

Shtepi me qera - Tirane

2+1+2bllk Tek Liqeni I Thate Ne Pallat Te Ri Me Ashensor | Parket | Kondicioner **elektro

Me te preferuarat