Shtepi me qera - Super ap 2+1 ne don bosko ( te kisha )


Pagesa 450 Euro
Ambjenti 2     Gjendja E Mobiluar
Siperfaqa 102.00
Kati 4
Qyteti - Zona Tirane - Don Bosko
Adresa Rruga Don Bosko, Tirana, Albania - Harta
INFO Data: 29/06/2022 15:08 Post ID: 71252 Lexime 2875

Jepet me qera super Apartament 2+1 ne Don Bosko (te Kisha)
Me sip. 100m2
Kati 4 banim
Pallat i ri me ashensor
Plotesisht i mobiluar ne menyre moderne dhe i kompleruar me cdo gje
Organizohet nga
Ambjent ndenje
Ambjent gatimi
2 dhoma gjumi
2 tualete
1 ballkon
Korridor
Me sistem kondicionimi ngrohje/ftohje
Ndodhet ne nje nga zonat me te mira te Tiranes qe ofron te gjitha facilitetet e nevojshme per nje jetese komode
Cmimi 450 euro
Perfshir ne cmim dhe vendparkim
Per me shume detaje ose nje vizite ne prone na kontaktoni ne nr +

Njoftimi ID: 71252

Shtepi me qera

690 Euro

Shtepi me qera - Tirane

2+1+2wc, Ne Bllok (afer Sh.willson) Pallat I Ri Me Ashensor | Mobilim I Kompletuar | Kondi

450 Euro

Shtepi me qera - Tirane

2+1+2bllk Tek Liqeni I Thate Ne Pallat Te Ri Me Ashensor | Parket | Kondicioner **elektro

Me te preferuarat