Shtepi me qera - Jepet apartament me qera1+1


Pagesa 24,000 Leke
Ambjenti 1     Gjendja E Mobiluar
Siperfaqa 60.00
Kati 2
Qyteti - Zona Tirane - Ali Demi/Tregu Elektrik
Adresa Rruga Mihal Grameno, Tirana, Albania - Harta
INFO Data: 12/06/2022 14:52 Post ID: 71495 Lexime 2371Adresa :Mihal grameno siper tregut elektrik

Siperfaqe 60 m2Kati 2 i nje vile

Organizohet
Salloni dhe guzhina se bashku

1 dhome gjumi

1 ballkon

1 tualet

Ofrohet

Mobiluar

Cmimi 24000 leke


[ID VI 264]

Njoftimi ID: 71495

Shtepi me qera

690 Euro

Shtepi me qera - Tirane

2+1+2wc, Ne Bllok (afer Sh.willson) Pallat I Ri Me Ashensor | Mobilim I Kompletuar | Kondi

450 Euro

Shtepi me qera - Tirane

2+1+2bllk Tek Liqeni I Thate Ne Pallat Te Ri Me Ashensor | Parket | Kondicioner **elektro

Me te preferuarat